محصولات

فروش خط تولید فیلتر هوا (PU اتومات)

شغلی مستقل پردرآمد وآینده دار بدون سختی ونگرانی. برای جوانان بیکار و افرادی که بطورمستقل میخواهند کار کنند و مناسب برای تمامی شهرهای کوچک وبزرگ.

تعویض بموقع فیلتر هوا علاوه بر۲۰درصد کاهش مصرف بنزین در خودرو باعث میشود تا موتورخودرو همیشه منظم کار کند. بعداز سهمیه بندی بنزین وفروش آزاد آن،  این محصول فروش بیشتری پیداکرده ومسلما – با قطع سهمیه بندی بهترهم خواهد شد.

با این دستگاه می توانید فیلتر هوای انواع خودروها (محصولات ایران خودرو .سایپا.پارس خودرو و…   مثل:پراید.پژو۴۰۵٫سمند.پرشیا..پیکان.پژو ۲۰۶٫ زانتیا.ماکسیما.نیسان .رنوسپند. ال۹۰٫دوو.ریو.مزدا .انواع وانت..) راتولید کرده و یک تولیدی مستقل داشته باشید. این دستگاه ۲۰ متر جا می خواهد و تنها به برق تک فاز معمولی نیازدارد و مصرف آن نیز بسیار کم و کار با آن خیلی ساده است. هیچ عوارضی یا بویی یا سروصدایی ندارد ومی توانید حتی در انباری راه اندازی نموده و بالای ۵۰%سود خالص داشته باشید.

فیلتر هوا یک قطعه مصرفی است . وهر اتومبیل سواری بسته به کارکرد خود و الودگی هوا و گرانی بنزین ،سالانه به تعدادی از آن نیاز دارد. بنا بر این بازار مصرف خوبی دارد . چون حجیم است، واردات آن از چین برای تجار صرفه اقتصادی قابل قبول نداشته . تولید کنندگان داخلی میتوانند بانیرو انسانی کم و سرمایه نسبتا کم و فضای کارگاهی ساده و آموزش سریع و آسان ، محصول خود را با کیفیت مناسب تولید و روانه بازار مصرف  نمایند . سود  دهی آن نسبت به موارد دیگر به اذعان بسیاری از تولید کنندگان، بسیار خوب است . با دو کارگر میتوان در روز بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ عدد فیلتر هوا تولید کرد(به دروغ پردازی های برخی دلالان سودجو که بیش از این رقمها را اشعار میدارند  توجه نکنید)تمامی دستگاههای اتومات موجود در ایران اعم از خارجی و داخلی هر ساعت ، فقط ۲۰۰الی۳۰۰ عدد فیلتر میتوانند تولید نمایند . ۶ساعت کار مفید +۲ساعت نیز برای تمیز کاری و آماده سازی . هر فیلتر نیز حد اقل ۳۰۰تومان (خریداران عمده)و حد اکثر۷۰۰ تومان در صورت اخذ استاندارد و بازار یاب مناسب ،سود دارد . خودتان توجیه اقتصادی آن را برآورد نمایید و قضاوت کنید . با ۲الی۳ کارگر، ۲۵روز در ماه ،روزی۲۰۰۰عدد ،هر عددفقط۳۰۰ تومان هم داشته باشد . . .(البته در این بین جا افتادن و تجربه اولیه و برگشت سرمایه  و شرایطی کار کردن  وبازاریابی مناسب را نیز برای مدتی مثلا ۶ماه الی یک سال را بایستی لحاظ نمود).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>